Конкурс Вгадай мене

Конкурс Вгадай мене (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Вгадай мене

Це конкурс на уміння визначити лікаря і хворобу. У конкурсі беруть участь пари хворий-лікар. Кожному дістається фант з назвою хвороби і кваліфікації, наприклад, хворому дістається бронхіт, а лікареві — травмотолог. Вони обидва зображують те, що дісталося їм і повинні вгадати, що зображує інший. Якщо обидва учасники пари вгадують, що зображують, то отримують приз, наприклад, витаминку (як символ здоров’я). Якщо ж пара не вгадує або хтось з пари не вгадує, то вони повинні виконати бажання інших, наприклад, 10 разів присісти. Беруть участь усі пари по черзі.

Конкурс Вгадай мене, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *