Конкурс Ведмідь прийшов, ведмідь пішов

Конкурс Ведмідь прийшов, ведмідь пішов (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Ведмідь прийшов, ведмідь пішов

Суть конкурсу в наступному: наливається повна склянка пива (200 мл). Гравець відпиває рівно половину, потім до повного доливається горілкою. Далі знову випивається половина і доливається горілка. І так доти, поки в склянці не буде чиста горілка. Ця перша стадія конкурсу, яка називається «Ведмідь прийшов». Друга стадія — зворотня першій. Випивається половина склянки горілки і доливається пивом. Далі — доки в склянці не буде тільки пиво. Ось тепер «ведмідь пішов»! Порада: розраховуйте сили.

Конкурс Ведмідь прийшов, ведмідь пішов, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *