Конкурс В усіх у нас є вуха

Конкурс В усіх у нас є вуха (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс В усіх у нас є вуха

Гравці стають в коло. Ведучий говорить: «У кожного з нас є руки». Після цього кожен учасник бере свого сусіда справа за ліву руку і зі словами «У кожного з нас є руки» гравці рухаються по колу, поки не зроблять повне коло. Після цього ведучий говорить: «В усіх є шиї», і гра повторюється, тільки тепер учасники тримають свого правого сусіда за шию. Далі ведучий перераховує різні частини тіла, і гравці пересуваються по колу, притримуючи за названу частину свого сусіда справа і кричучи або наспівуючи: «В усіх є…».
Перераховувані частини тіла залежать від фантазії ведучого і міри розкутості гравців. Наприклад, можна перераховувати руки (окремо праву і ліву), талію, шию, плече, вуха (окремо праве і ліве), лікті, волосся, ніс, груди.

Конкурс В усіх у нас є вуха, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *