Конкурс Увійди до мене

Конкурс Увійди до мене (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Увійди до мене

Запрошують пару. Дівчину саджають на стілець. Між її ніг вставляють пляшку з вузькою шийкою. У декількох кроках від неї ставлять чоловіка із зав’язаними очима і трубочкою у роті. Йому потрібно вставити в пляшку трубочку за допомогою підказок дівчини. Усе це записують на плівку. Потім говорять: давайте послухаємо, що ця пара робила учора вночі. Виходить здорово. Дівчина на плівці говорить: нижче, так-так! Ось так! Ні, ще трохи нижче, правильно! Вставляй туди. Дуже весело слухати.

Конкурс Увійди до мене, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *