Конкурс Ускладнені 12 записок

Конкурс Ускладнені 12 записок (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Ускладнені 12 записок

Варіація від конкурсу «12 записок». Ідеально підходить для піонерського табору, де кожен загін — це окрема команда. Конкурс вимагає підготовки і часу. Тут теж дванадцять записок, в кожній пишеться, де знаходиться наступна. Але головною відмінністю є те, що частина записок ховається, а частина лежить на організованих «станціях». Команда отримує записку на такій станції, якщо виконає певну умову. Наприклад, віджатися 30 разів на станції «Фізкультурник», правильно відповісти на станції «Угадайка» та ін. Якщо команда відповідає неправильно, їй можна дати «неправдиву» записку. Веселощі і метушня по табору на добру половину дня забезпечені !!! :))

Конкурс Ускладнені 12 записок, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *