Конкурс Улюблений коктейль

Конкурс Улюблений коктейль (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Улюблений коктейль

Ця гра ідеально підходить для великої і веселої компанії. У неї потрібно грати за святковим столом, особливо коли на столі стоїть багато різних напоїв, бажано алкогольних (так буде цікавіший). Перший гравець бере склянку, наливає в неї будь-якої рідині, що стоїть на столі, і передає сусідові так, щоб не розлити. Наступний також що-небудь доливає і передає далі. Той, хто не зможе долити згори, або при передачі розіллє хоч трохи цього коктейля, випиває увесь вміст склянки. Враховуючи, що там може бути намішане, коктейль може вийти веселим.

Конкурс Улюблений коктейль, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *