Конкурс У батька було 3 сини

Конкурс У батька було 3 сини (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс У батька було 3 сини

Усі учасники (окрім одного) виходять з кімнати. Той хто залишився, отримує текст (наприклад:« У батька були 3 сини. Старший розумний був паруб’яга, середній був і так і сяк, молодший зовсім був дурень».) Гравець повинен без слів зображувати те, що прочитав учасникові конкурсу. Наступний учасник передає вже те, що зрозумів (також без слів) іншому гравцеві.(Учасники викликаються по одному). Головне, щоб кожен подальший гравець бачив пояснення тільки попереднього гравця. У кінці гри учасники в зворотному порядку розповідають те, що показали і зрозуміли.

Конкурс У батька було 3 сини, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *