Конкурс Твір

Конкурс Твір (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Твір

Ведучий роздає усім по чистому аркушу паперу і по ручці (олівцю, фломастеру). Після цього і починається створення творів. Ведучий ставить перше питання: «Хто?». Гравці пишуть на нього відповідь у своїх листах (варіанти можуть бути різні, кому що в голову прийде). Потім вони згортають лист так, щоб не було видно відповіді і передають лист сусідові справа. Ведучий ставить друге питання, наприклад: «Де?». Гравці знову пишуть на нього відповідь і знову згортають лист вищезгаданим способом, і знову передають лист. Так повторюється скільки завгодно, поки у ведучого не вичерпається фантазія на питання. Сенс гри полягає в тому, що кожен гравець, відповідаючи на питання, не бачить результатів попередніх відповідей. Після закінчення питань листки збираються ведучим, розгортаються, і твори, що вийшли, зачитуються. Виходять дуже смішні історії, причому з найнесподіванішими героями (від всіляких звірів до близьких знайомих) і поворотами сюжету.

Повернутися на сторінку Конкурси

Конкурс Твір, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *