Конкурс Три загадкові коробки

Конкурс Три загадкові коробки (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Три загадкові коробки

Для гри потрібен наступний інвентар: три великі коробки (приблизно такі, як від телевізора), помічник ведучого, простирадло або будь-яка тканина великого розміру, один довгий або пара однакових за розміром столів і пара абсолютно незв’язаних між собою предметів (наприклад недогризок яблука, касета і т. п). Для гри потрібно трьох учасника-випробувачів. Жоден з них не повинен знати про майбутні події. З кімнати виводять усіх, окрім двох ведучих. Одного прикрашаєте губною помадою, як можна страшніше і потворніше, і саджаєте його під столи так, щоб в місцях з’єднання столів стирчала тільки його прикрашена голова. Щоб не було видно, що творитися під столом, ви спускаєте тканину, яка і прикриватиме увесь «підстольний» простір. Накриваєте коробкою голову і ті два предмети, які ви вибрали. Потім звете учасників. Не згадуйте ім’я того, хто знаходиться під столом і умисне уникайте відповідей на питання, де він. Зазвичай учасники забувають про усіх в передчутті чогось особливого. Вибираєте трьох учасників і відправляєте двох з них в іншу кімнату так, щоб вони навіть не чули, що у вас відбувається. Першому говорите, що він повинен пробігти від початку кімнати до коробок з величезною швидкістю і швидко назвати, що там лежить. Порядок коробок ви робите таким, щоб головна (з головою) була останньою. Коли учасник відкриває останню коробку, той, хто сидить під столом, починає тут же кричати з широко розплющеними очима (не більше двох секунд). Повірте — це незабутні моменти і бажано їх зафіксувати на фотоапарат або камеру. Несподівано і для глядачів, і для учасників. З наступними гравцями відбувається те саме. Раджу для цієї гри не брати більше чотирьох людей, оскільки ефект гри знижується, і п’яні протверезіють (не рекомендується для людей з хворим серцем або психікою). Назва гри умисна підноситься гостям будь-яка, що не вказує на істинну суть гри.

Конкурс Три загадкові коробки, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *