Конкурс Товстуни

Конкурс Товстуни (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Товстуни

Цей конкурс проводиться серед пар. Для конкурсу знадобиться багато повітряних куль і футболки великих розмірів. Футболки мають бути однакового розміру, їх повинно бути стільки ж, скільки пар. Один гравець з пари надіває на себе футболку, інший по сигналу ведучого починає заштовхувати під футболку свого напарника повітряні кульки. Через 2 хвилини ведучий зупиняє конкурс. Футболку руками тримати не можна, тобто кульки повинні триматися під футболкою, не випадаючи з-під неї. У конкурсі перемагає та пара, у якої під футболкою знаходилося більше кульок.

Конкурс Товстуни, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *