Конкурс Танці на папері

Конкурс Танці на папері (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Танці на папері

Вибираються пари. Знаходять папер (формат А2, А3) по кількості пар, які беруть участь. Кожна пара повинна танцювати на своєму листку, поки грає музика (деякий час). Та пара, в якій один з учасників оступився, — вибуває. Коли музика закінчується і залишаються декілька пар, починається найцікавіше — листки складаються навпіл і усе повторюється. Та пара, яка зможе протриматися довше за усіх, перемагає. Ще одна деталь — вибір партнерів в подібних іграх можна довірити випадку у вигляді «хлопчик-дівчинка», а то дівчата танцюватимуть з дівчатами, хлопці з хлопцями.

Конкурс Танці на папері, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *