Конкурс Струмочок

Конкурс Струмочок (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Струмочок

На підлогу кладеться доріжка шпалер, для натуральності пофарбована у блакитний колір. Жінкам пропонується широко розставляючи ноги, пройти по «струмочку», не замочивши ніг. Після першої спроби пропонується повторити «прогулянку по струмочку», але вже із зав’язаними очима. Усі інші майбутні учасниці конкурсу не повинні бачити, як він проводиться. Пройшовши струмочок із зав’язаними очима, і у кінці шляху знявши з очей пов’язку, жінка виявляє, що на струмочку лежить чоловік, горілиць (чоловік укладається на шпалери вже після того, як виконаний конкурс, але ще не знята пов’язка з очей учасниці). Жінка бентежиться. особливо якщо жінка в спідниці. Запрошується друга учасниця, і, коли усе повторюється знову, перша конкурсантка від душі сміється. А потім третя, четверта… Усім весело!

Конкурс Струмочок, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *