Конкурс Стріли Амура

Конкурс Стріли Амура (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Стріли Амура

Купується велика рогатка (розміром з дорослу долоню), умільцям можна порекомендувати зробити самим. Надувні кульки у вигляді серця надуваються злегка, так, щоб вміщалися в рогатку. «Ангел любові» повинен уразити свою Обраницю «стрілою Амура» в серце. З першого разу це зробити складно, оскільки Обраниця знаходиться на деякій відстані. Місця, в які потрапляють кульки, необхідно цілувати. Гра ведеться доти, поки «Амур» не потрапить в серце. Особливо цікаво, коли декілька чоловіків, озброєних рогатками, намагаються уразити серце однієї Обраниці.

Конкурс Стріли Амура, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.