Конкурс Стрічкова пара

Конкурс Стрічкова пара (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Стрічкова пара

Ведучий запрошує 5 юнаків і 5 дівчат вийти на сцену. Вони стають навколо нього. У ведучого в кулаці затиснуті 10 стрічок, кінці яких вільно звисають в різні боки, але середини їх переплутані. На одному кінці кожної стрічки зав’язаний бантик. Ведучий пропонує усім учасникам взятися за ці кінці, дівчатам потрібно вибрати ті кінці, на яких зав’язані бантики. На рахунок «Разів, два, три» ведучий розтискає кулак, і усі учасники розходяться по залу. Перемагає та пара, яка першою розплутається. Таким чином, кожна стрічка своїми кінцями «зв’язала» пару.

Конкурс Стрічкова пара, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.