Конкурс Статуя любові

Конкурс Статуя любові (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Статуя любові

Обирається один чоловік — утримувач гарему. Обирається перша дружина. Заздалегідь мають бути підготовлені картки, на яких написані назви різних частин тіла. Чоловік і перша дружина витягають по одній картці (картки перевернуті словами вниз) і стикаються тими частинами тіла, які вказані у кожного на картці. Далі підходить друга дружина. Вона витягає нову картку. Друга дружина повинна підлаштуватися до чоловіка, який вже стикається з першою дружиною. Так кількість дружин збільшується, поки до чоловіка ще можна буде дотягнутися і зіткнутися або доки не закінчаться претендентки на місце дружин гарему. На роль чоловіка пробуються усі чоловіки по черзі. Перемагає той, хто збере найбільший гарем.

Конкурс Статуя любові, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *