Конкурс Статуя любові

Конкурс Статуя любові (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Статуя любові

Декілька чоловік виганяються за двері і запускаються по одному. Тому хто увійшов показують хлопця і дівчину і пояснюють, що вони натурники, а він — скульптор, який повинен уявити собі статую любові і поставити хлопця і дівчину відповідно до ідеї своєї статуї. Робити ж з натурниками можна майже усе. Коли поза натурників буде досить збоченою і автор повідомить, що він закінчив композицію його повідомляють, що він повинен зайняти місце хлопця або дівчини в статуї. Входить наступний, йому говорять, що це статуя любові, але погана, він її повинен переробити і так далі Неважко уявити, які «статуї» створюють ці «скульптори».

Конкурс Статуя любові, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *