Конкурс Слова

Конкурс Слова (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Слова

Учасники конкурсу розбиваються на 2 команди. Гравці однієї команди замислюють слово — бажано іменник (предмет). Ведучий викликає представника від команди суперників і пошепки повідомляє його загадане слово. Завдання гравця: зображувати цей предмет жестами, мімікою, позою так, щоб його команда відгадала, що було задумано. На вгадування дається 3 спроби. Потім слово придумує команда, що відгадала. Гра триває доти, поки усі гравці не спробують себе в ролі «німого». Перемагає команда, яка відгадала більше слів.

Конкурс Слова, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *