Конкурс Сліпиш

Конкурс Сліпиш (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Сліпиш

З кожного гравця заздалегідь збираються «фанти»: годинник, брелок від машини, сережки, окуляри, фотографія коханої людини. Далі обирається найвідповідальніший і акуратніший гравець з усієї компанії. Разом з ним зібрані речі дбайливо розкладаються на підлозі. Потім йому повідомляється, що йому доведеться пройти із зав’язаними очима між цими предметами. Поклавши на гравця таку важливу місію, ведучий дозволяє йому ще раз вирівняти предмети, дає декілька хвилин, щоб трохи краще придивитися до їх порядку і розташування. Гравець повинен як можна точніше усе запам’ятати, щоб випадково не наступити на що-небудь, інакше помилка може стати роковою. Отже, заляканому гравцеві зав’язують очі і відводять убік. В цей час дуже тихо з підлоги прибирають усі речі і перекладають їх в надійніше місце. Гравця три рази обертають кругом, зупиняють і направляють туди, де раніше лежали речі. Він починає робити перші кроки, і в цей час лунають ваші вигуки: «Обережно, це ж мій єдиний годинник! Ти куди йдеш, там увесь мій майбутній стан — машина папи! А-а-а, ти трохи не роздавив мої окуляри, я що, пиво наосліп пити буду?! Акуратніше, давай лівіше, став ногу ближче, о ні!.». Нещасна жертва долає усю відстань, спітнівши від переживань і хвилювання. Ось тепер можете підійти до гравця, розв’язати йому очі і повернути лицем до «дорогоцінної доріжки».

Конкурс Сліпиш, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *