Конкурс Слід в історії

Конкурс Слід в історії (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Слід в історії

Бажаючим роздаються листки паперу і фломастери. Вони можуть розписатися, намалювати — тільки дуже швидко — бісика, зробити відбиток пальця, губної помади, навіть підошви — таким чином, «залишити слід в історії». Потім усі листочки збираються і двом гравцям належить на якийсь час стати «істориками» і прямо з ходу відповідати, який слід в історії залишив кожен з учасників конкурсу. По черзі називається автор. За кожну помилку штрафне очко. Той, хто набрав менше таких штрафів перемагає.

Конкурс Слід в історії, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *