Конкурс Скріпки

Конкурс Скріпки (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Скріпки

Грається, як правило учотирьох: хлопець-дівчина, хлопець-дівчина. Але, напевно, можна і більше. Дівчата зав’язують хлопцям очі, вимикають світло, включають музику. Потім, закріплюють один на одному (на одязі — аж до нижньої білизни) скріпки. Після чого, кожна обирає собі хлопця (у якого все ще зав’язані очі), розкручують їх, і хлопці на дотик, повільно, насолоджуючись кожним дотиком починають шукати закріплені скріпки. Виграє той хлопець, який знайшов і відкріпив найбільшу кількість скріпок з одягу своєї дівчини.

Конкурс Скріпки, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *