Конкурс Сірник

Конкурс Сірник (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Сірник

Береться звичайний сірник. Ідеальний варіант — коли хлопців і дівчат порівну. Учасники розбиваються по парах і сідають в коло. Перший учасник, затиснувши сірник в зуби передає його наступному, який приймає так само, а потім передає іншому. Після проходження кола, сірник коротшає в два рази (переламується) і усе повторюється. Уявіть, як передаватимуть сірник, довжина якого усього, скажімо, 5 мм. Для ускладнення завдання і для глибшого контакту при передачі конкурс можна ускладнити, надівши на сірник, приміром, тонке кільце.

Конкурс Сірник, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *