Конкурс Шпильки

Конкурс Шпильки (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Шпильки

Беруться шпильки (кількість довільна, зазвичай приблизно дорівнює кількості гравців), усім окрім ведучого зав’язуються очі, потім ведучий чіпляє ці шпильки на учасників (можна усі на одного, можна на різних). Потім учасники намагаються їх один на одному знайти. Причому, якщо гравець знає, що на ньому є шпилька (наприклад, відчув як її на нього чіпляли), то він зобов’язаний мовчати (на собі шпильки шукати не можна). Оскільки часто шпильки ховаються за закоти рукавів, із зворотних сторін одягу, на шкарпетки з боку підошов і так далі, то зазвичай процес їх пошуку досить веселий.

Конкурс Шпильки, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *