Конкурс Розповідь без прикметників

Конкурс Розповідь без прикметників (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Розповідь без прикметників

Учасники конкурсу розбиваються на групи по 4 гравця. Кожна група отримує завдання написати за 10-15 хвилин розповідь на яку-небудь тему («Як я збирався в похід», «Моє особисте життя» і так далі). Але при цьому в розповіді замість визначень-прикметників мають бути залишені порожні місця. Потім групи збираються разом і по черзі вписують у свої оповідання прикметники, які навмання кажуть їм представники інших груп. Ці прикметники можуть носити смішний (але не образливий) характер. Потім зачитуються готові оповідання, визначається найсмішніший, найоригінальніший твір. Тривалість гри 40-50 хвилин.

Конкурс Розповідь без прикметників, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *