Конкурс Ріпка

Конкурс Ріпка (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Ріпка

Хлопці сідають на п’яту точку, в одну лінію, розсунувши або схрестивши по-турецьки ноги, відкидаючись назад і руками упираючись в землю за спиною, це «грядки». Дівчата сідають до них або на схрещені ноги, або між ними. Вони — «ріпки». Ведучий-«мичуринець» ходить перед «грядками». «Ріпкам» бажано тримати руки перед собою. Приспавши пильність «грядок» розмовами, «мічурінець» намагається висмикнути «ріпку» з «грядки». Хлопець повинен встигнути прибрати руки із-за спини і схопити / утримати дівчину. За що він її схоплюватиме — це вже як вийде. Якщо не утримав ріпку, то стає «мічурінцем». Головне для «грядок», після конкурсу не отримати по «граблях».

Конкурс Ріпка, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *