Конкурс Рибалки

Конкурс Рибалки (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Рибалки

Знадобиться декілька порожніх пляшок з-під пива, звичайна вудка і досить важке і об’ємне грузило або гирка. Підчіплюємо до вудки вантаж, пляшки розставляємо, як кеглі у боулінгу. Учасники по черзі беруть вудку і намагаються потрапити грузилом в шийку пляшки, а потім зробити «підсічку», тобто так смикнути за вудку, щоб пляшка впала на бік. А тепер засікаємо час для кожного учасника (воно має бути однаковим). Виграє той, хто упіймає більше усіх риби, тобто звалить більшу кількість пляшок.

Конкурс Рибалки, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *