Конкурс Радянський сніданок

Конкурс Радянський сніданок (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Радянський сніданок

Для конкурсу знадобляться батони (по кількості пар або команд) і кефір (теж по кількості пар або команд). Конкурс проводиться або між парами, або між командами, завдання яких по сигналу ведучого швидше за усіх з’їсти увесь батон і випити кефір. Якщо конкурс проводиться між парами, то один з пари повинен з’їсти батон, а другий учасник випити кефір. Якщо ж конкурс проводиться між командами, то учасники по черзі їдять і п’ють. Перемагає та команда або пара, яка раніше інших з’їсть увесь сніданок.

Конкурс Радянський сніданок, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *