Конкурс Прокатай яблуко

Конкурс Прокатай яблуко (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Прокатай яблуко

Дівчина лягає спиною на стільці, лавку (ніжки разом, руки по швах). Береться яблуко і лягає дівчині на ніжки як можна ближче до ступень. Завдання хлопця — носом, не торкаючись руками ні дівчини, ні яблука, прокатати яблуко через усе її тіло і, діставшись до рота дівчини (загалом, виходить до підборіддя), хлопець повинен узяти яблуко в зуби і дати відкусити його дівчині. На цьому гра закінчується. Під час гри дівчина і хлопець не мають права допомагати один одному. Якщо яблуко падає, дають інше (чисте), і хлопець починає спочатку. Гра виходить дуже весела, оскільки відразу після початку з’являється безліч порадників. І усі із завмиранням серця спостерігають момент переходу яблуком пікантних місць, дівчина теж дуже бурхливо реагує, і іноді яблуко падає, і усе починається спочатку. А уявіть, якщо хлопець «підігрітий», і на найпікантнішому місці він промаже і не потрапить по яблуку, яблуко природно впаде (і так кілька разів).

Конкурс Прокатай яблуко, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *