Конкурс Прірва

Конкурс Прірва (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Прірва

Для гри потрібно приготувати довгу вузьку (не більше 10 см шириною) дошку. Якщо з цим виникають складнощі, можна накреслити доріжку крейдою прямо на підлозі.
Формуються дві команди — жіноча і чоловіча. Вони стають у протилежних країв доріжки. Ведучий оголошує, що дошка — це місток через прірву в горах. Завдання учасників — попарно перейти прірву, рухаючись один назустріч одному. Зробити це без акробатичних навичок дуже складно. Пари, яким вдалося перейти «через Альпи», отримують призи.
Головний приз дістається чоловікові, який здогадається узяти жінку на руки, віднести її до протилежного краю, а потім перейти прірву самому

Конкурс Прірва, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *