Конкурс Принесіть мені…

Конкурс Принесіть мені… (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Принесіть мені…

Конкурс дуже популярний у Великобританії на вечірках. Ведучий ділить усіх присутніх на дві команди і викликає до себе по одному учасникові від кожної команди. Їх завдання полягає в наступному: на прохання ведучого вони повинні приносити йому предмети, які він попросить. Ведучий веде рахунок і визначає переможця. Серед предметів, які називатиме ведучий, можуть бути годинник, черевик, будь-який предмет із столу. Найголовніше, щоб з’явився азарт і бажання перемогти. Останнім предметом, який просить принести ведучий, зазвичай завжди буває жіночий бюстгальтер.

Конкурс Принесіть мені…, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *