Конкурс Прикрашаємо ялинку

Конкурс Прикрашаємо ялинку (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Прикрашаємо ялинку

Для проведення цього конкурсу знадобиться підготовка. Треба заготовити смужки щільної, непрозорої, краще чорної матерії, за кількістю учасників.
Окрім пов’язок, якими зав’язуватимуть очі гравцям, потрібні ялинкові іграшки, краще небиткі. Ну, і зал, а також багато веселих глядачів.
Отже, конкурс починається. В середині зали стоїть не наряджена ялинка. Гравцям зав’язують очі. Потім кожного по черзі примушують крутитися в різні боки, щоб він втратив орієнтацію. І по сигналу ведучого відправляють шукати ялинку.
Правил два: перше — не можна змінювати напрям, якщо вибрав шлях, то йди прямо. І друге — якщо на шляху замість ялинки попалася інша перешкода, треба наряджати її. Як весело буде нарядити головного бухгалтера або Генерального!

Конкурс Прикрашаємо ялинку, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *