Конкурс Прикметники

Конкурс Прикметники (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Прикметники

На початку гри останній в ряду гість загадує слово і лише говорить, жіночого воно або чоловічого роду. Наприклад, «лопата». Інші гості придумують по одному прикметнику. Наприклад, 1-й гість говорить: «скляна», 2-й гість — «карколомна», 3-й — «загадкова» і так далі. А останній гість говорить задумане слово — «лопата». У результаті вийде: «скляна, карколомна, загадкова, чарівна, ненаглядна лопата». Гра проводиться в швидкому темпі. Потім слово загадує наступний гість, а колишній останній стає першим і говорить перший прикметник і так далі по колу, поки усі не придумають по слову.

Конкурс Прикметники, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *