Конкурс Приказки

Конкурс Приказки (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Приказки

Цей конкурс не вимагає якого-небудь антуражу або реквізиту. Усе, що треба для цього конкурсу, знайдеться у будь-якому офісі.
Отже, знадобиться декілька листів паперу, а краще ватман або тонкий картон. Малювати учасники будуть фломастерами, маркерами, олівцями або ручками.
Заздалегідь з того ж матеріалу вирізуються картки однакового розміру, на яких пишуть усім відомі прислів’я і приказки. Учасники, що беруть участь в конкурсі, повинні витягнути картку з приказкою. Далі кожен зображує приказку так, щоб інші зрозуміли, яка приказка написана на картці.

Конкурс Приказки, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *