Конкурс Повішення

Конкурс Повішення (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Повішення

Хлопець і дівчина розводяться в різні кімнати і їм пояснюються їх ролі. Хлопцю говорять, що він повинен буде увійти до кімнати, узяти стілець, і робити вигляд, що збирається укрутити лампочку. Йому також повідомляється, що його напарник буде йому всіляко заважати, але він повинен переконати її, що так потрібно. Дівчині говоритися, що її партнер зараз вішатиметься, вона повинна відрадити його від цього. Усе це повинно відбуватися без слів. Учасники запускаються в кімнату, де аудиторія вже знає обидва завдання.

Конкурс Повішення, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *