Конкурс Поспішаю до тебе

Конкурс Поспішаю до тебе (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Поспішаю до тебе

Це конкурс для пар. Заздалегідь треба роздати гостям конвертики з номерами або фігурки з номерами. До початку конкурсу гості не повинні знати, які номери їм дісталися. Після сигналу ведучого присутні дивляться свої номери і вибудовуються по порядку, згідно з номерами, що дісталися. Завдання чоловіка і жінки з однієї пари встати поруч. Для цього вони повинні виконувати завдання того, на чиє місце вони збираються встати. Пара, яка швидше з’єднається, оголошується найзгуртованішою.

Конкурс Поспішаю до тебе, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *