Конкурс Помідорчик

Конкурс Помідорчик (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Помідорчик

Викликаються двоє охочих. Стають лицем один до одного по різні сторони одного табурета. Ведучий кладе на табурет грошову купюру і оголошує, що на рахунок «разів, два, три…» «хто перший покладе руку на купюру — той виграв (для більшого азарту купюру можна віддати тому, хто переміг). Далі завдання ускладнюється: кладеться нова купюра, гравцям зав’язуються очі, (із зав’язаними очима вони перевіряють чи на місці вона) і на рахунок раз, два, три вони дружно ляскають рукою по… помідору, який під час рахування поклав замість купюри ведучий.

Конкурс Помідорчик, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *