Конкурс Поліз на ялинку, а його кавунами завалило…

Конкурс Поліз на ялинку, а його кавунами завалило… (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Поліз на ялинку, а його кавунами завалило…

Усім учасникам видаються чисті листи паперу, де вони писатимуть свої «шедеври», і ручки. Учасники пишуть імена своїх героїв, загинають листок так, щоб написаного не було видно. А потім передають листок сусідові. Далі пишуть відповіді на питання типу «куди пішов герой, що з ним сталося і т. п.». Питань можна вигадати множину, аби паперу вистачило. Після кожної написаної відповіді листок загинається і передається сусідові. Повинно вийти на кшталт «полізла червона шапочка на ялинку, а її кавунами завалило». Упевнений, що читання цих «шедеврів» викличе у вас бурю веселих емоцій.

Конкурс Поліз на ялинку, а його кавунами завалило…, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *