Конкурс Паровозик

Конкурс Паровозик (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Паровозик

Пишуться папірці з назвами частин тіла і згортаються так, щоб їх не можна було прочитати і складаються в будь-який мішок. Потім перші два гравця беруть по папірцю. І притискаються тими частинами тіла, які вказані в папірцях. Потім другий гравець витягає папірець, де написана до якого місця повинен доторкнутися третій гравець. Далі свій папірець (точніше дві, але по черзі) витягує третій. І таким чином по ланцюжку, поки не закінчаться усі учасники гри, потім усе починається по другому колу не розчіпляючись. Перший хапається за останнього, другого за першого, і доки не закінчаться папірці.

Конкурс Паровозик, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *