Конкурс Паперова сукня

Конкурс Паперова сукня (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Паперова сукня

Викликаються пари. Після бесіди про моду і модельєрів кожному «кравцеві» видається рулон туалетного паперу, з якого він намагається виготовити сукню для своєї «моделі». (Сукня має бути тільки з паперу. Допускаються розриви, вузлики, але забороняються скріпки, шпильки та інші предмети). На деякий час (хвилин 10-15-30) пари віддаляються, після чого «модель» повертається в новому «наряді». Оцінивши зовнішній вигляд сукні, жюрі пропонує парам потанцювати. Як же повільно і граціозно розвалюється така крихка робота «кравця»! Це потрібно побачити, чого й усім бажаю!

Конкурс Паперова сукня, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *