Конкурс Одягання

Конкурс Одягання (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Одягання

Заздалегідь набивається в сумку різний смішний одяг (шапки, одяг, нижня білизна, купальники, панчохи або колготки, косинки, бантики, памперси для дорослих і так далі. У бюстгальтер можна вставляти кульки). Обирається діджей. Він з різним інтервалом включає і вимикає музику. Музыка заграла, учасники конкурсу починають танцювати і передавати сумку один одному. Музика зупинилася. У кого в руках опинилася сумка, той витягає одну річ і одягає її на себе. І так доти, поки не спустіє сумка. У результаті усі дуже смішно виглядають.

Конкурс Одягання, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *