Конкурс Нюхачи

Конкурс Нюхачи (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Нюхачи

Абсолютно будь-які (і скільки завгодно) предмети організатори гри прив’язують на мотузки і ховають у мішок. Викликають добровольця, зав’язують йому очі. Коли очі зав’язані, ведучий дістає з мішка і підносить до носа добровольця один із предметів, що бовтається на мотузці. Треба без допомоги рук, тільки за допомогою нюху визначити: що це за штуковина. Вгадаєш, отримаєш це саме в подарунок… Найпершому дають що-небудь простіше, типу яблука. Інші, натхненні прикладом, потім стоятимуть в чергу. Дуже забавно буває, коли нещасний «нюхач» тичеться носом, наприклад, в підвішену банку пива, яка мотається туди-сюди… Нарешті справа доходить до того, що добровольцям дають понюхати ароматизовані презервативи. Доброволець щосили втягує носом повітря, а народ від реготу просто лізе під меблі. Можна також давати понюхати купюри. А якщо вгадає, то нехай скаже, якого вона номіналу.

Конкурс Нюхачи, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *