Конкурс Ніжне гоління

Конкурс Ніжне гоління (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Ніжне гоління

Цей конкурс рекомендується використати для особливо закоханих пар. Чоловік виступатиме асистентом.
На повітряній кульці учасниці пропонується намалювати риси своєї коханої людини (можна умовно). Потім ведучий помічає що для досягнення повної схожості «двійника» необхідно поголити. Для цього девущке зав’язують очі, дають в руки піну для гоління, помазок і бритвений верстат. Повітряну кульку тримає у вертикальному положенні асистент.
Завдання учасниці цього показового конкурсу — проявити ніжність, чуйність, майстерність і турботу при голінні «коханої людини», старатися правильно і на потрібне місце нанести піну і акуратно його поголити (зняти піну, що і означатиме рівне і гладке гоління), не порізавши при цьому кульку.

Конкурс Ніжне гоління, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *