Конкурс Ніжка подруги

Конкурс Ніжка подруги (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Ніжка подруги

Хороша компанія, свято з друзями, день народження і так далі. У кімнаті на стільці сідають пані. Показують чоловікові, що серед них сидить його дружина (подруга, знайома) і його відводять в іншу кімнату зав’язати щільно очі. У цей момент усі жінки пересідають, і серед них (для колориту) підсаджуються 1-2 чоловіків. Усі оголяють одну ногу (трохи вище за коліна) і впускають чоловіка з пов’язкою. Він навпочіпки, обмацуючи руками ногу, повинен упізнати свою дружину. Варіантів багато. І мужик довго «лазить» по ногах, і буває не дізнається «благовірну», ну, а якщо вказав на іншого мужика, мол ось моя дружина (а у того для приховання волосистості одягнена панчоха) — відпад буде повний.

Конкурс Ніжка подруги, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *