Конкурс Недоторки

Конкурс Недоторки (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Недоторки

Учасників конкурсу повинно бути якомога більше. Юнаки заходять по черзі в кімнату з дівчатами. У юнаків мають бути зав’язані очі і руки за спиною. Юнакові треба вгадати усіх дівчат, які є присутніми. Руки зав’язані ззаду, ось і доводиться діяти тільки головою у прямому розумінні цього слова. Усі просто падають із сміху, коли юнак просто усю дівчину обнюхує, облизує або ще що витворяє з нею. Загалом конкурс йде на ура. У кінці конкурсу підраховується підсумок: скільки правильних чи не правильних відповідей. Виходячи з цього присуджується перше місце і останнє. Ну і як завжди — нагороди, покарання за бажанням.

Конкурс Недоторки, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *