Конкурс Налив, випив, закусив

Конкурс Налив, випив, закусив (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Налив, випив, закусив

Якщо вас багато, то можна провести наступний конкурс. Усі учасники діляться на дві команди. Число гравців в команді не повинне ділитися на 3, краще всього — 4 гравця. Для конкурсу обирається коридор або просто вільне місце завдовжки метрів 8-10 і шириною 1,5-2 метри. У кінці коридору ставиться столик на якому стоять 2 (4/6/8) пляшки горілки, 2 склянки (по 1 екземпляру для кожної команди) і 2 тарілки із закускою, кількість якої має бути пропорційна кількості горілки. Конкурс є естафетою: обидві команди вибудовуються в колони на початку коридору; перший гравець з колони добігає до столика і наливає в склянку горілку, прибігає назад і торкається наступного гравця рукою, той біжить до столика і випиває із склянки, повертається, передає естафету третьому, той біжить і закушує, повертається, передає естафету наступному, той біжить знову наливає і так далі. Виграє та команда, яка перша вип’є усю свою горілку і з’їсть усю закуску.

Конкурс Налив, випив, закусив, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *