Конкурс Найточніший банкір

Конкурс Найточніший банкір (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Найточніший банкір

Для проведення цього конкурсу потрібна серйозна підготовка. Ця гра дозволить не лише добре провести час, але і буде корисна керівництву для визначення того, хто має ч хорошу зорову пам’ять.
Отже, береться великий лист ватману. Далі можна проявляти фантазію і винахідливість. Завдання — зображувати на картині якомога більше дрібних грошових знаків різних країн. Беремо дрібні долари, євро, рублі, гривні і всякі таїландські бати, можливо, хтось привіз з поїздки ще більш екзотичні гроші. Усе це хаотично підклеюємо на лист так, щоб можна було потім акуратно зняти, все-таки це гроші.
Лист показується по черзі кожному гравцеві на якийсь час, скажімо, на хвилину. За цей час гравець повинен спробувати порахувати, скільки якої валюти знаходиться на листі. Хто точніше назве цифри — той і переможець.

Конкурс Найточніший банкір, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *