Конкурс Надувні кульки

Конкурс Надувні кульки (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс Надувні кульки

На сцену викликають декілька пар «хлопчик-дівчинка». Кожній парі видають мішок з надувними кульками, кількість яких однакова у усіх. Основне завдання конкурсу — лопнути усі кульки. Для цього дівчина встає спиною до хлопця, злегка нагинається, а хлопець отаким «лихим», різким рухом лопає кульку об «п’яту точку» дівчини. Потрібно тільки нагадати, щоб хлопець не забував притримувати дівчину, а то вона має усі шанси відлетіти на пару метрів після «наскоку» занадто гарячої молодої людини. Веселощі гарантовані!

Конкурс Надувні кульки, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *