Конкурс На що схоже?

Конкурс На що схоже? (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс На що схоже?

Усі сідають за стіл. Ведучий загадує який-небудь предмет і по секрету записує назву на листку. Гості по черзі говорять, на що цей предмет схожий. Вони не знають, що задумано, і говорять, зрозуміло, навмання: на велосипед, на папугу, на чорнило… Ведучий показує, що там у нього записане. Яйце! Ось тепер починається найцікавіше. Потрібно «захищати» своє порівняння. Іноді це вдається легко: «Яйце, як і велосипед, котиться». Іноді доводиться просити дозволу зв’язати один предмет з іншим хоч би побічно: «В яйці сидить маленька папужка, схожа, звичайно, на папугу».

Конкурс На що схоже?, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *