Конкурс на кращий комплімент

Конкурс на кращий комплімент (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс на кращий комплімент

Для проведення цього конкурсу вибирається жюрі. Єдина непорушна умова цього конкурсу — до складу жюрі повинні входити тільки жінки, а конкурсантами можуть бути виключно чоловіки.
Отже, жюрі уважно і зосереджено слухає учасників. Кожен учасник же підіймається і починає сипати компліментами. Компліменти можуть перериватись одним із членів жюрі (наприклад, якщо компліменти занадто нагадують патоку), або ж кожному гравцеві дається певний час, наприклад, одна хвилина.
Перемагає кращий майстер лестощів, що зробив кращий комплімент прекрасній дамі. Призом для переможця цього конкурсу може бути повільний танець з тією, кого він обкомпліментів.

Конкурс на кращий комплімент, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *