Конкурс На брудершафт

Конкурс На брудершафт (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс На брудершафт

Одна з граючих пар встає і випиває «на брудершафт», і не закушуючи цілується, наприклад 10 сек., а інші просто п’ють. Наступна пара робить те саме, але цілується вже не 10 сік, а більше (наприклад 15). І так далі. І так триває доти, поки хто-небудь (швидше за все це буде дівчина) не відмовиться або буде не в змозі пити або цілуватися замість закуски. В цьому випадку він або вона, якщо не п’є — знімає з себе 2 речі, а якщо п’є, але тільки із закускою, знімає 1 річ. Можна і відмовитися пити, але тоді треба роздягтися до нижньої білизни обом учасникам. Гру можна припинити у разі загальної згоди.

Конкурс На брудершафт, конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *