Конкурс МПС (мій правий сусід)

Конкурс МПС (мій правий сусід) (конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня)

Конкурс МПС (мій правий сусід)

Ведучих в цій грі два — одні пояснює правила усім, а іншій «жертві». Саме жертві, тому, що цьому гравцеві доведеться неабияк попітніти… Жертва повинна відгадати нібито загадану людину серед інших. Для цього вона ставить різні питання по колу кожному, на які усі повинні відповідати тільки «так або ні». Основний прикол гри полягає в тому, що гравці говорять про свого правого сусіда і нікого не загадують. Побачите, яке буде обличчя «жертви», коли на питання, наприклад, «носить або ні окуляри» отримає відповідь і «так», і «ні». Завдання жертви відгадати цю фішку….

Конкурс МПС (мій правий сусід), конкурс для корпоративної вечірки, конкурс для веселої вечірки, конкурс на День народження, конкурс для дорослих, конкурс на весілля для гостей, конкурс до Нового Року, конкурс до Дня Святого Валентина, конкурс до Дня студента, конкурс до 1 квітня

Повернутися на сторінку Конкурси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *